Náš bělicí systém jsme vytvořili na základě dlouholetých
zkušeností s bělením zubů s cílem nabídnout každému
možnost dosáhnout excelentních výsledků a rozzářit
každý úsměv.

Systém Pure Whitening je založen na respektu
k základním principům chemie a fyziologie.
Díky tomu dokážeme garantovat perfektní výsledek
každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.


Věříme v sílu jednoduchosti, důležitost smyslu pro detail
a kvalitní produkt vyráběný s láskou.
 
 
Rádi bychom Vás co nejvíce obeznámili se stystémem Pure Whitening,
a proto jsme pro Vás připravili odpovědí na nejčastější otázky.
 
 
01
Čím dosahuje Pure Whitening tak dobrých výsledků?
Veškeré produkty a postupy Pure whitening jsou striktně standardizované. Jako jediný výrobce bělení zubů na světě máme pod kontrolou celý proces bělení i výroby produktů - počínaje otiskováním, přes výrobu nosičů a gelů až po jejich skladování a přepravu. Díky tomu jsme eliminovali veškeré chyby, které mohou výsledek bělení negativně ovlivnit. Díky tomu jde vybělit i zuby u pacientů, u kterých se to s jinými systémy zdálo nemožné.
02
Jak bělení Pure whitening funguje?
Během první návštěvy Vám Váš lékař zhotoví dokonalé otisky vašich zubů, na jejich podkladě Vám vyrobíme perfektně těsné nosiče, které budete s našimi gely používat následujících 14 nocí. Gely, které od Vašeho lékaře dostanete jsou od výroby, i během dopravy do ordinace lékaře uchvávány při teplotě do 10°C. Díky tomu jsou jak jediné na trhu stejně účinné jako v okamžiku výroby. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení u svého lékaře či hygienistky.
03
Proč nelze podobných výsledků dosáhnout pouze ordinačním bělením?
Zuby s věkem ztrácejí schopnost absorbovat kyslík a bělicí faktory. Během krátké doby ordinačního bělení jsou bělicí faktory schopny projít pouze slabou vrstvou skloviny, proto jsou výsledky ordinačního bělení nedostačující. Slabá vybělená vrstva skloviny se opět rychle zabarví, což má za následek krátké trvání výsledku.
04
Je bělení zubů bezpečné?
Ano, bělení zubů je naprosto bezpečné. Peroxid vodíku se k bělení zubů používá více než 100 let a za celou historii jeho používání nebyl nahlášen jediný případ, kdy bělení jakkoliv poškodilo něčí zuby.
05
Jak dlouho vydrží výsledek bělení Pure Whitening?
Na rozdíl od ostatních bělení vám s jednoduchou pravidelnou údržbou vydrží Váš nový zářivý úsměv navždy.
06
Jaká je koncentrace peroxidu vodíku v gelech Pure Whitening?
Náš systém využívá nejnižších koncentrací peroxidu vodíku na trhu a zcela odpovídá legislativě Evropské unie. Gely pro domácí fázi mají 10% a 16% karbamid peroxidu (což odpovídá přibližně 3% a 5% peroxidu vodíku) a gely pro ordinační fázi mají 6% peroxidu vodíku.
07
Budou moje zuby citlivé?
U některých pacientů se přechodně může během bělení objevit zvýšená citlivost. Citlivost, kterou naše gely způsobují, jsme snížili na nejnižší možnou míru – naše gely neobsahují žádné stabilizátory, konzervanty, glycerol ani jiné látky, které jsou v bělicích gelech běžně obsažené a které citlivost zvyšují.
08
Musím dodržovat bílou dietu jako s jiným bělením?
Ne, veškerých výsledků, které vidíte na letáku či na našich stránkách, bylo dosaženo bez striktního dodržování bílé diety. Přesto je dobré si po kávě či červeném víně vyčistit zuby.
09
Vybělí se mi i výplně, korunky či fazety?
Ne, vybělit je možné pouze vlastní zuby.
10
Nebudou moje zuby po vybělení vypadat nepřirozeně?
Vybělené zuby nikdy nevypadají nepřirozeně. To, co je často omylem pokládáno za nepřirozeně vybělené zuby většinou u známých osobností, jsou špatně udělané korunky či fasety.
11
Musím se po bělení zubů vzdát kávy, čaje, coly, červeného vína či jiných barevných potravin?
Ne, s jednoduchou pravidelnou údržbou si zachováte stejnou barvu bez ohledu na to, co jíte či pijete.

 

Fotogalerie: Bělení zubů

CENA KOMBINOVANÉHO BĚLENÍ S GARANCÍ VÝSLEDKU JE 6990,- Kč